Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Tipos Liga Projekt 2021 pre vás pripravili " Addontvorcovia " z komunity Slovakaddons v spolupráci so zahraničnými tvorcami. V prípade, že tento PROJEKT chcete nainštalovať na operačnom systéme Windows Vista alebo Windows 7, vypnite si prosím pred samotnou inštaláciou ochranu operačného systému - firewall. Túto podmienku je potrebné splniť, aby sa Projekt nainštaloval správne.

Vytvorili: www.slovakaddons.6f.sk
www.splinterice.com
www.rhl-mod.ru

Stahujte - http://www.slovakaddons.6f.sk/downloads.php?page_id=100
Mirror - https://www.elhgame.cz/2022/02/tlp-21-a-tep-22/
Torrent - 
.zip TLP_21.rar.zip Velikost: 20.09 KB  Stažení: 101
Odpovědět
#2

Kde by som prosím vedel nájsť návod? Lebo keď chcem inštalovať, tak mi napíše, že cieľové dáta nemôžu byt spracované
Odpovědět
#3

(January 3, 2022 - 1:27 pm)KS1997 Napsal(a):  Kde by som prosím vedel nájsť návod? Lebo keď chcem inštalovať, tak mi napíše, že cieľové dáta nemôžu byt spracované

Co takhle NHL 09 přeinstalovat, aby nebyl v adresáři C:\Program Files (x86)

??
Odpovědět
#4

(January 3, 2022 - 1:30 pm)Simca Napsal(a):  
(January 3, 2022 - 1:27 pm)KS1997 Napsal(a):  Kde by som prosím vedel nájsť návod? Lebo keď chcem inštalovať, tak mi napíše, že cieľové dáta nemôžu byt spracované

Co takhle NHL 09 přeinstalovat, aby nebyl v adresáři C:\Program Files (x86)

??

Preinštaloval som a stále mi to píše  Sad 
Odpovědět
#5

nefunguje to ani mne stale sa mi nhl nainstaluje do 86 aj ked to nastavim a tep21 nespusti instalaciu
Odpovědět
#6

Wauuu, dať mod na stránku kde sa musíš registrovať je v pohode, ale v pohode nieje už druhý deň čakať na schválenie adminom, totálne zbytočná a otravná hluposť, ktorá ma odrádza od toho aby som si to (až konečne admin aktivuje moje konto) stiahnuť a hrať. Na ELH mi zasa sťahovanie cca v polovici crashne, to je tiež paráda ale z toho vás nemôžem viniť, kedže si nemôžem byť istý že to nieje problém na mojej strane
Odpovědět
#7

ky7k0 Mám rovnaký problém,na starú stránku slovakaddons sa neviem dostať keďže mi ani za boha nepríde e-mail o potvrdení registrácia,na uložto už tento patch není alebo som ho minimálne nenašiel,na ELH mi to včera stiahlo a keď som skúšal extrahovať a nainštalovať cd1 a cd2 tak neustále vyskakovali errory na Winrare a keď som to skúšal ešte raz dnes cez ELH tak už mi to radšej ani nestiahlo a spadlo to asi 3 krát pri 1,6gb teda nie úplne doslova spadlo ale proste mi vyskočilo že už to je stiahnuté aj keď sa to vôbec nestiahlo celé,tak som skúsil poslednú možnosť Torrent a ani to nejde stiahnuť tak ja už naozaj neviem kde to stiahnuť
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)